Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області створено комісію з розслідування смертельного нещасного випадку, який стався 22 квітня 2015 року з газорізальником 4 розряду підрядного підприємства на території Відокремленого підрозділу «Придніпровська теплова електрична станція» ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго».

  


За оперативною інформацією, нещасний випадок стався під час виконання бригадою працівників підрядного підприємства робіт за нарядом-допуском «Демонтаж устаткування та металоконструкцій в недіючій частині котлотурбінного цеху №1».

З обставин випадку наразі відомо, що 41-річний працівник упав з висоти 29 метрів у технологічний отвір. Лікарями швидкої медичної допомоги, яких викликали на місце нещасного випадку, було констатовано смерть постраждалого.

Остаточні обставини та причини випадку з`ясовуються комісією відповідно до «Порядку проведення розслідування та обліку нещасних випадків, аварій на виробництві та профзахворювань».

Фахівці Держгірпромнагляду продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров`я в процесі виробничої діяльності.


23.04.2015 |

Повернутись назад