Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Впродовж 1 кварталу 2015 року в умовах мораторію на перевірки підприємств контролюючими органами ряд профілактичних заходів для запобігання нещасним випадкам на виробництві проведено службами охорони праці підприємств металургії та машинобудування за рекомендаціями теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області.

 


Відповідні заходи були запропоновані на підставі аналізу виробничого травматизму на Дніпропетровщині за підсумками 2014 року, рівень якого на металургійних та машинобудівних підприємствах був визначений одним із найвищих серед інших галузей виробництва в регіоні. (Детальніше про статистику 2014 року в галузі)

Зокрема, було рекомендовано приділити посилену увагу дотриманню вимог безпеки при експлуатації верстатного обладнання, виконанні металообробних та газонебезпечних робіт у металургійному та коксохімічному виробництвах, перевіркам забезпеченості та використання працівниками засобів індивідуального захисту тощо.

Про виконання профілактичних заходів впродовж січня-березня 2015 року повідомили керівники підприємств та служби охорони праці ПАТ «Інтерпайп НТЗ», ПАТ «Дніпропетровський стрілочний завод», Павлоградський механічний завод, ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод», ПАТ «Інтерпайп Дніпропетровський втормет», ПАТ «Дніпрополімермаш», ТДВ «Завод Метиз», ТОВ «Павлоградський завод технологічного обладнання».

На підприємствах галузі проводились цільові перевірки технічного стану будівель і споруд, виявлення та запобігання порушень вимог безпеки при виконанні робіт, перевірки забезпеченості та застосування працівниками спецодягу, спецвзуття та інших засобів індивідуального захисту. Працівникам проведені повторні інструктажі з охорони праці та поінформовано про можливі наслідки, до яких можуть призвести порушення вимог безпеки під час експлуатації обладнання, трудової і виробничої дисципліни.

Довідка:

Впродовж 2014 року на металургійних та машинобудівних підприємствах регіону виробничі травми отримали 94 працівники, в тому числі 27 робітників отримали тяжкі травми та 6 робітників загинули.  

Впродовж 1 кварталу 2015 року на підприємствах металургії та машинобудування Дніпропетровщини травми отримали 13 працівників (за 1 квартал 2014 року травмувались 17 робітників).

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області
 


03.04.2015 |

Повернутись назад