Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Колегія територіального управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області 1 квітня 2015 року заслухала звіти керівників та служб охорони праці двох підприємств, працівники яких отримали тяжкі травми в зоні залізничних колій.

 

 


21 грудня 2014 року численних тяжких травм від дії маневрового потяга, в тому числі травматичної ампутації правої руки, зазнав машиніст залізнично-будівельної машини підприємства з механізації колійних робіт. Постраждалого, який напередодні у складі бригади виконував колійні роботи у Павлоградському районі області, було виявлено у непритомному стані після завершення робочої зміни на з`їзді стрілочних переводів та госпіталізовано. За висновками медичного закладу, в крові постраждалого виявлено алкоголь на рівні 1,9‰.

Другий нещасний випадок стався 26 березня 2015 року під час виконання двома монтерами транспортного підприємства виробничого завдання – вирізання кущів на узбіччі колії. Коли один із працівників бригади здійснював вирізання кущів за допомогою кущоріза, інший працівник зайшов у небезпечну зону роботи кущоріза, обладнаного фрезою, від дії якого отримав тяжку травму правої ноги. Постраждалого госпіталізовано.

Керівництву та представникам служб охорони праці підприємств, які були присутні на колегії теруправління Держгірпромнагляду, рекомендовано розробити та вжити організаційні та технічні заходи для запобігання надалі нещасним випадкам при виконанні таких робіт. Зокрема, фахівцям технічних служб підприємств запропоновано здійснювати вибіркові перевірки виконання працівниками робіт в небезпечних зонах, переглянути виробничі інструкції з урахуванням заходів безпеки, провести додаткові інструктажі з працівниками, які виконують аналогічні роботи в інших підрозділах.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області
 


01.04.2015 |

Повернутись назад