Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Іспити на знання загального курсу охорони праці склали 65 викладачів, завідуючих кафедрами та відповідальні особи з питань охорони праці 8 вищих навчальних закладів Дніпропетровської області. Рівень знань оцінювала комісія за участі представників територіального управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області та обласної профспілки працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів.

  


Серед тих, хто складав іспити – представники Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, Дніпропетровського державного університету залізничного транспорту, Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, Дніпропетровського коледжу ракетно-космічного машинобудування при ДНУ ім.О.Гончара, Дніпродзержинського державного технічного університету, Дніпродзержинського технологічного коледжу, Дніпропетровського коледжу технології та дизайну, Дніпропетровського гуманітарного університету.

Іспитам передувало періодичне навчання слухачів за курсом загальних питань охорони праці, яке проводилось у січні 2015 року на базі ДНВЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» фахівцями ДП "Головний навчально-методичний центр Держгірпромнагляду України", атестованими з викладання питань охорони праці та промислової безпеки.

Відповідно до чинних норм навчання для відповідальних осіб підприємств, установ та організацій з питань охорони праці проводиться раз на 3 роки.

У підвищенні якості навчання з питань охорони праці викладачів вищих навчальних закладів, а через них – якості навчання студентів, як майбутніх працівників підприємств, - фахівці Держгірпромнагляду вбачають можливість зменшити кількість травм на виробництві, які відбуваються через організаційні причини, та загалом поліпшити рівень безпеки виробництва.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


19.01.2015 |

Повернутись назад