Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Впродовж 2014 року працівниками теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області через Центри надання адміністративних послуг надано понад 2,5 тис. консультацій з питань видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки та щодо реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування.


Впродовж 2014 року теруправлінням зареєстровано 228 одиниць технологічних транспортних засобів (ТТЗ), здійснено перереєстрацію 80 одиниць ТТЗ, знято з обліку 212 одиниць ТТЗ.

Зареєстровано 144 декларації відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.

Видано 1311 дозволів, з них:

  • на виконання робіт підвищеної небезпеки 661;   
  • на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки 599;
  • на застосування машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки  29;
  • переоформлено (у зв’язку зі зміною найменування суб’єкта  господарювання або зі зміною його місцезнаходження)  22.

Також впродовж 2014 року теруправлінням здійснювалась взаємодія у сфері надання адміністративних послуг та дозвільних документів через Регіональний віртуальний офіс електронних адміністративних послуг Дніпропетровської області «Відкрита влада» в рамках прийнятого Меморандуму між Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, територіальними органами центральних органів виконавчої влади в Дніпропетровській області, міськими радами та райдержадміністраціями.

Довідка:
На виконання Закону України «Про адміністративні послуги» в місті Дніпропетровську функціонують 2 Центри надання адміністративних послуг: «Лівобережний» та «Правобережний», в роботі яких також беруть участь представники теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області.


19.01.2015 |

Повернутись назад