Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

За даними теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області, у 2014 році на підприємствах металургійної та машинобудівної галузі регіону почастішали випадки викиду розплавленого металу з ливарного та сталеплавильного обладнання, внаслідок чого постраждали 5 працівників, у тому числі двоє загинули.

 


З метою попередження випадків виробничого травматизму при виконанні  робіт у ливарних і сталеплавильних виробництвах теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області звернулося з вимогами до керівників підприємств металургійної та машинобудівної галузей регіону стосовно дотримання чинних вимог безпеки при виконанні робіт.

Зокрема, службам охорони праці підприємств спільно з фахівцями структурних підрозділів запропоновано провести цільові перевірки дотримання працівниками вимог технологічних інструкцій та регламентів; провести навчання та позачергову перевірку знань посадовими особами та працівниками ливарних та сталеплавильних виробництв вимог нормативно-правових актів з охорони праці, технологічних інструкцій та регламентів, додержання яких входить до їх функціональних обов’язків. Про виконання вимог інформувати територіальне управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області у визначений термін.

Інформація про результати розслідувань нещасних випадків буде направлена до органів прокуратури для подальшого реагування в межах чинного законодавства.

Довідка:
11 липня поточного року стався груповий нещасний випадок на дільниці виплавки чавуну одного з машинобудівних підприємств м.Дніпропетровська. Порушення правил безпеки та технологічної інструкції під час виплавки чавуну в індукційних печах призвело до раптового викиду значної маси розплавленого металу в робочу зону. В результаті троє працівників отримали опіки різного ступеню тяжкості, двоє з них отримали опіки несумісні з життям.

13 листопада нещасний випадок з тяжким наслідком стався в фасоно-ливарному цеху машинобудівного підприємства м.Дніпродзержинська. Під час виконання робіт із заливки металу в форму стався викид металу з форми, внаслідок чого формувальник цеху отримав термічний опік лівої ступні, стегна та кистей.

02 грудня нещасний випадок з тяжким наслідком стався у доменному цеху металургійного підприємства м.Дніпропетровська. При відбиранні першої проби розплавленого чавуну з транспортного жолобу відбувся викид чавуну, яким було завдано термічні опіки очей горновому доменної печі.


Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області
 


16.12.2014 |

Повернутись назад