Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Комісія територіального управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області завершила спеціальне розслідування нещасного випадку із копровиком ТОВ «Гідрофундаментбуд», який загинув в результаті падіння стріли гусеничного крану МКГ-25 БР.

 

 


Нещасний випадок стався 10 жовтня 2014 року на території виробничої бази ТОВ «Гідробудпроект», де зберігався гусеничний кран. При виконанні робіт з демонтажу стріли крану під час роз`єднання секцій сталося падіння стріли крану на копровика ТОВ «Гідрофундаментбуд», якого було залучено до проведення робіт. Від отриманих травм 55-річний постраждалий помер на місці нещасного випадку.

Комісія визначила, що однією із організаційних причин випадку стало невиконання посадових обов`язків начальником дільниці, який недостатньо контролював дотримання робітниками технологічного процесу. Також серед причин травмування – невиконання вимог інструкцій з охорони праці і порушення технологічного процесу машиністом крану та копровиком, які проводили роботи. Зокрема, не були застосовані спеціальні монтажні підмостки, на які необхідно було опустити стрілу крану.

За результатами розслідування нещасний випадок визнано пов`язаним із виробництвом, складено акт за формою Н-1. Комісією проведено зустріч із родиною загиблого, роз`яснено соціальні питання та права згідно із чинним законодавством.

Для запобігання нещасним випадкам запропоновано провести позапланові інструктажі з охорони праці всім працівникам ТОВ «Гідрофундаментбуд» та ТОВ «Гідробудпроект», посилити контроль за дотриманням трудової та виробничої дисципліни на всіх будівельних дільницях, а також організувати постійний контроль виконання обов`язків посадовими особами.

Матеріали розслідування направлені до прокуратури для подальшого реагування в межах чинного законодавства.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


25.11.2014 |

Повернутись назад