Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Щотижня в теруправлінні Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області здійснюється перевірка знань загального курсу охорони праці у керівників, посадових осіб та працівників служб охорони праці підприємств.  У підвищенні якості навчання та перевірок знань фахівці Держгірпромнагляду вбачають можливість зменшити кількість травм на підприємствах, які відбуваються через організаційні причини, та загалом поліпшити рівень безпеки виробництва.

 


Від початку 2014 року комісією теруправління проведено перевірку знань загального курсу охорони праці понад 1,2 тисячі керівників, посадових осіб та спеціалістів служб охорони праці підприємств. Серед них на повторну перевірку знань були відправлені майже 10% слухачів.

Організація процесу навчання та перевірки знань з питань охорони праці у посадових осіб підприємств – не новація. Періодичне навчання з цих питань для керівників та посадових осіб підприємств здійснюється відповідно до чинного законодавства у навчально-курсових закладах, в тому числі приватних, з періодичністю 1 раз на три роки.

Щодо перевірки набутих знань відповідно впорядковану форму роботи було запроваджено наприкінці 2011 року на підставі спільного рішення, яке ухвалили учасники Громадської ради, що була створена представниками навчально-курсових закладів з питань охорони праці. Було визначено доцільним, що комісія теруправління Держгірпромнагляду здійснюватиме перевірку знань після вивчення загального курсу охорони праці керівниками підприємств, посадовими особами та службами охорони праці.

«Робиться це із тією метою, щоб упевнитись, що керівники та посадові особи підприємств дійсно знають основи законодавства з охорони праці, а також про свою відповідальність за життя та здоров`я найманих працівників, - зауважує начальник теруправління Держгірпромнагляду по Дніпропетровській області Віктор Іванко. - Адже саме вони є головними організаторами безпечного виробництва, проте інколи уникають відвідування навчання та екзаменів в навчально-курсових закладах.»
 

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


24.11.2014 |

Повернутись назад