Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Комісія територіального управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області продовжує з`ясовувати обставини та причини групового нещасного випадку, який стався 28 жовтня на будівельному майданчику по вулиці Шмідта в Дніпропетровську.

 

 


За попередніми висновками комісії, при виконанні робіт з нарощування секції башти крану КБ 674-А були порушені вимоги технологічної інструкції в частині розміщення противаги, в результаті чого стріла баштового крану втратила рівновагу і почала опускатись. Це призвело до руйнування металоконструкцій башти крану нижче місця монтажу нової секції, внаслідок чого стріла, кабіна та частина башти крану впали на підкранову колію з висоти приблизно 20 метрів, чотири працівники отримали смертельні травми.

Як уже повідомлялось раніше, членами спеціальної комісії з розслідування групового нещасного випадку з`ясовано, що в день трагедії керівництво будівельного майданчика ТОВ КЦФК «ДНІПРО» впустило на територію будівельного об`єкта чотирьох чоловіків, які представилися монтажниками ТОВ ПК «КРАФТ», без відповідальної особи з боку підприємства. Зазначені працівники приступили до виконання робіт підвищеної небезпеки.

Розслідування випадку триває.

Держгірпромнагляд звертає увагу керівників підприємств, власників баштових кранів: з метою запобігання подібних нещасних випадків необхідно залучати до монтажу лише суб’єктів господарювання, які мають відповідний дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки, спроможні забезпечити дотримання вимог технологічного процесу та мають відповідну кількість навчених та атестованих фахівців.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


04.11.2014 |

Повернутись назад