Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Проведенням поминальних заходів за загиблими на виробництві, а також закликом до усіх живих з нагадуванням про безцінність життя, про обережність та дотримання правил безпеки на робочих місцях представники Православної церкви щорічно приєднуються до відзначення Всесвітнього дня охорони праці.


Поминальну службу з роз`яснювальним зверненням до прихожан напередодні свята безпечної праці провів 23 квітня 2013 року настоятель Свято-Преображенського собору отець Ярослав.

Запалити поминальні свічки пам`яті тих, хто загинув в результаті нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, були запрошені у собор родичі загиблих працівників, представники підприємств та організацій Дніпропетровщини. Разом з усіма безпосередню участь у молебні прийняли і фахівці теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області.

Звертаючись до присутніх на молебні, настоятель храму закликав присутніх керуватися у своїх вчинках на робочих місцях розсудливістю та обережністю, щоденно дотримуватися правил безпечної праці, піклуватися про близьких, колег та оточуючих.

Довідка:

Щорічна світова акція – День охорони праці – відзначається 28 квітня майже у 100 країнах світу. Указом Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006 офіційно встановлено День охорони праці, що також відзнається щорічно 28 квітня.

Головна мета заходу – привернення додаткової уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання та громадських організацій до вирішення питань охорони праці, забезпечення реалізації конституційних прав громадян на належні, здорові і безпечні умови праці, надання всебічної підтримки потерпілим на виробництві працівникам, вшанування пам’яті загиблих.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області

 


23.04.2013 |

Повернутись назад