Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями відділу нагляду у хімічній промисловості у м. Дніпро управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області  за результатами планової перевірки ТОВ «Гідротех Інжинірінг» проведено нараду з керівництвом підприємства та відповідальними посадовими особами.

 


За результатами планового заходу виявлено  ряд порушень у зв’язку з чим роботодавцю вручено припис, обов’язковий до виконання, із вказаними порушеннями і встановленими термінами їх усунення.

За допущені порушення  вимог законодавства та нормативно-правових актів з охорони праці і промислової безпеки 2-х посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.  

Службі охорони праці підприємства, рекомендовано проводити роз’яснювальну роботу в колективі та з працівниками підприємства щодо додержання працівниками вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

Під час проведення наради заслухали доповідь заступника начальника відділу нагляду Віктора Пасько про стан виробничого травматизму за 2020 рік у галузі та по Дніпропетровській області наведені конкретні приклади нещасних випадків пов’язаних з виробництвом, доведені вимоги статей ЗУ «Про охорону праці».

Наприкінці заходу інспектори праці Головного управління вкотре зауважили на необхідності посилення контролю за недопущенням порушень нормативно-правових актів з питань охорони праці та промислової безпеки та забезпеченні належного функціонування системи охорони праці на підприємстві, відповідно до вимог Закону України і Колективного договору підприємства.
 

Проведена роз’яснювальна робота з працівниками  підприємства в ході якої доведена інформація з питань профілактики і пом’якшення наслідків поширення COVID-19 на робочому місці.
 


12.03.2021 |

Повернутись назад