Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Кам’янському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Топтуном Є.С. сумісно із інспектором Сектору ювенальної превенції Відділу поліції Кам’янського районного управління поліції лейтенантом поліції Головій Л.В. здійснено інформаційний захід у формі лекції для учнів та викладачів Комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 31 з класами вечірньої форми навчання» Кам’янської міської ради на тему «Дотримання законодавства про працю неповнолітніх суб’єктами господарювання».

 


Учням повідомлено про поняття експлуатації, причина виникнення та відповідальність за експлуатацію дітей, найгірші форми дитячої праці, та необхідність офіційного працевлаштування.

Найбільшу увагу зосереджено на необхідності дотримання законодавства про працю, та повідомлено норми законодавства, що регулює трудові відносини.

Статтею 24 Кодексу законів про працю України ( далі – КЗпП України),  неможливе допущення до виконання робіт без укладання трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Згідно зі ст. 29 КЗпП України роботодавець повинен надати робоче місце, необхідний робочий одяг, ознайомити з трудовим розпорядком підприємства та визначити чіткі посадові обов’язки з урахуванням вимог законодавства. Статтею 51 КЗпП України зазначено скорочену тривалість робочого часу для неповнолітніх осіб, а саме: 15 років не більше ніж 24 години на тиждень; 16-18 років не більше ніж 36 годин на тиждень. Учням донесено до відома умови оплати праці, заборонені види праці, гарантії та пільги, які передбачені при працевлаштуванні неповнолітніх.

Доповідачами під час лекції зосереджено увагу учнів на перевагах офіційного працевлаштування.

Лекція проходила здебільшого у формі діалогу, в якому учні отримали інформацію, способи захисту їх прав у трудових відносинах та відповіді на запитання, які найбільше цікавили.

Висновком лекції є запевнення, що благополуччя держави залежить від дітей, що вони є перспективною молоддю, і потрібно захищати їх права як майбутніх працівників.


11.03.2021 |

Повернутись назад