Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями відділу нагляду у хімічній промисловості у м. Дніпро управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області з 09 по 22 лютого 2021 року була проведена планова перевірка дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці у сферах  охорони праці,  промислової безпеки.

 


Слід зазначити, що основною задачею Комунального підприємства «Синельниківський міський водоканал» ДОР є безперебійне забезпечення мешканців і суб’єктів господарювання міста послугами з централізованого водопостачання та водовідведення.

За результатами планової перевірки були виявлені значні порушення при проведенні газонебезпечних робіт у колодязях і камерах.
 

На підприємстві зареєстровані об’єкти підвищеної небезпеки першого і другого класу небезпеки, а тому вимагає особливої компетентної уваги як від кваліфікованих спеціалістів підприємства, так і з боку Державного органу влади, що реалізує державну політику у сфері промислової безпеки та охорони праці.
 

За результатами планового заходу виявлено  ряд порушень у зв’язку з чим роботодавцю вручено Припис, обов’язковий до виконання, із вказаними порушеннями і встановленими термінами їх усунення.
 

За допущені порушення  вимог законодавства та нормативно-правових актів з охорони праці і промислової безпеки відповідальних посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.  
 

Також, в ході перевірки фахівцями відділу була надана технічна консультація на робочих місцях (під час здійснення заходу контролю), проведена інформаційна та роз’яснювальна робота щодо найбільш ефективних способів дотримання законодавства про охорону праці.
 

Проведена роз’яснювальна робота з працівниками  підприємства в ході якої доведена інформація з питань профілактики і пом’якшення наслідків поширення COVID-19 на робочому місці.
 


01.03.2021 |

Повернутись назад