Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На підставі рішення керівника органу контролю про проведення інспекційного відвідування, прийнятого за результатами аналізу інформації, отриманої в ході проведення інформаційного відвідування відповідно до п. 28 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю від 21 серпня 2019 р. № 823, головними державним інспекторами відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Павлоградському регіоні  Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Ялинною Владиславою та Старіковою Наталією було здійснено  інспекційне відвідуваня фізичної особи-підприємця, що зареєстрований у м.Павлоград, з питань виявлення неоформлених трудових відносин.


В ході інспекційного відвідування було встановлено, що фізичною особою-підприємцем використовувалась праця 2 неоформлених працівників. За результатами інспекційного відвідування складено акт, роботодавцю винесено припис про усунення виявлених порушень, вручено попередження про відповідальність за порушення законодавства про працю та складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.3 ст.41 Кодексу України який скеровано до суду.

Під час інспекційного відвідування зі здійснення державного нагляду (контролю) у формі інспекційного відвідування за додержанням законодавства про працю працівникам наголошено на переваги задекларованої праці, а саме: заробітна плата не нижча за мінімальну; безпечні та здорові умови праці; загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття, від нещасного випадку на виробництві, на випадок тимчасової непрацездатності, тощо. За результатами проведеної роботи укладено трудові відносини з 2 особами.


01.03.2021 |

Повернутись назад