Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

25 лютого 2021 року начальник Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Ольга Бондаренко провела онлайн-нараду, яка відбулася за участю заступника директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації та представників закладів охорони здоров’я Дніпропетровської області.

 

 


В ході наради, було розглянуто основні організаційні та технічні причини інфікування медичних працівників, які безпосередньо зайняті в ліквідації епідемії та здійсненні заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, при виконанні посадових обов’язків.

Особливу увагу приділено заходам профілактики та зниження рівня інфікування. Перш за все, це контроль за використанням засобів індивідуального захисту медичними та іншими працівниками закладів охорони здоров’я, забезпечення медичних та інших працівників ефективними засобами індивідуального та колективного захисту залежно від існуючого ступеня ризику інфікування COVID-19 на робочих місцях, регулярне навчання медичних працівників правилам користування засобами індивідуального захисту та демонстрацію їх правильного застосування та ін.

В ході заходу було також оголошено список закладів охорони здоров’я, де зареєстровано найбільшу кількість випадків інфікування на гостру респіраторну хворобу  COVID-19 та ухвалено плани заходів  щодо усунення організаційних та технічних причин інфікування працівників по 10 медичним закладам, де зареєстровано найбільшу кількість випадків інфікування COVID-19.

Наприкінці наради начальник Головного управління наголосила на необхідності здійснення контролю за виконанням планів заходів протягом 2021 року.
 


26.02.2021 |

Повернутись назад