Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області завершено планову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів у сфері промислової безпеки, охорони праці та гігієни праці у ТОВ «КРІОГЕН ЛТД».

 

 


У відповідності до затвердженого плану перевірки, спеціально призначена комісія впродовж десяти днів здійснювала заходи державного нагляду (контролю) щодо додержання підприємством законодавства у сферах промислової безпеки, охорони праці та гігієни праці.

Найактуальнішими серед питань, які поставали в ході перевірки, стосувались ефективності функціонування служби охорони праці на підприємстві. Члени комісії встановили порушення вимог нормативно-правових актів в частині оформлення і ведення технічної та проектної документації, своєчасності проведення інструктажів з охорони праці, своєчасного навчання працівників та перевірки їх знань з питань охорони праці, не отримано Дозвільного документу на експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки.

За результатами перевірки виявлено 45 порушень нормативно-правових актів з охорони праці, двох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, видано обов’язкові до виконання розпорядчі документи, які знаходяться на контролі Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.

В ході самої ж перевірки інспекторами були надані технічні консультації на робочих місцях (під час здійснення заходу контролю), проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо профілактики і пом’якшення наслідків поширення COVID-19 на робочому місці. Нагадали про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про охорону праці.
 


05.02.2021 |

Повернутись назад