Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Управлінням з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області систематично проводиться робота, яка спрямована на захист трудових прав працівників та недопущення використання незадекларованої праці. Зазначена робота проводиться виключно з урахуванням вимог законодавства спрямованого на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

 

 


Так, у січні 2021 року до Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області надійшло 239 звернень громадян щодо порушення трудових прав. За наслідками їх розгляду фахівцями управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області було проведено 91 відвідування з метою інформування роботодавця та його працівників про найбільш ефективні способи додержання законодавства з питань оформлення трудових відносин, моніторингу стану його додержання та 46 заходів нагляду (контролю). Найбільша кількість заходів нагляду (контролю) проводились з питань повноти нарахування та своєчасності виплати заробітної плати працівникам та остаточного розрахунку при звільненні, законності звільнення, а також з питань виявлення неоформлених трудових відносин.

Крім цього, розпочато проведення планових заходів на виконання Плану заходів державного нагляду (контролю) Державної служби України з питань праці на 2021 рік, з них проведено 4 планових заходи державного нагляду (контролю), з них: 2 - з питань зайнятості населення та працевлаштування осіб з інвалідністю та 2 - з питань додержання законодавства про працю.


02.02.2021 |

Повернутись назад