Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Відповідно до річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державної служби України з питань праці на 2021 рік, фахівцями відділу нагляду у агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері та на об’єктах житлово-комунального господарства у м. Дніпро управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області з 15 по 27 січня 2021 року було проведено планову перевірку суб’єкта господарювання ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕРВІС ПРО».

 


В ході перевірки було встановлено, що на підприємстві налагоджено високий рівень організації роботи служби охорони праці. У всіх підрозділах призначено відповідальних осіб за безпечне виконання робіт. Фахівцями відділу охорони праці здійснюється постійний контроль за дотриманням на підприємстві встановлених норм та вимог чинного законодавства з питань охорони праці.

Тим не менш, під час перевірки інспектори виявили ряд порушень як організаційного, так і технічного характеру, більша частина яких було усунуто відповідальними особами ще до завершення заходу державного нагляду.

Після завершення планового заходу фахівці управління нагадали про відповідальність за невиконання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, провели превентивну бесіду з представниками підприємства з наведенням прикладів випадків виробничого травматизму, які стались на подібних підприємствах в результаті недотримання вимог чинного законодавства з охорони праці.
 


02.02.2021 |

Повернутись назад