Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області у період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, не припиняє проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи.

 

 


Так, протягом останніх шести місяців безпосередньо фахівцями Головного управління надано як працівникам так і роботодавцям консультацій, роз’яснень з питань законодавства про працю, охорону, гігієну праці та надання адміністративних послуг.

За результатами аналізу звернень, що надходили до Головного управління встановлено, що найбільше звернень надходило з питань оплати праці, оформлення трудових відносин, звільнення, у тому числі примушування до написання заяви про звільнення, гарантій та компенсацій, ведення трудових книжок та ін.

У сфері охорони праці та промислової безпеки до інспекторів праці найчастіше зверталися з питаннями щодо: оформлення декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці,  отримання дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та/або експлуатацію машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки та продовження його строку дії, порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, проведення спеціального навчання та перевірки знань з питань охорони праці працівників суб’єктів господарювання та ін.

Найчастіші питання громадян знаходять своє відображення у рубриці «Запитання-відповіді» на сайті Держпраці за посиланням https://dsp.gov.ua/faq/, що додатково спрощує одержання інформації та відповідей на питання.

Інформація про посадових осіб Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, до повноважень яких віднесено реалізацію функцій щодо надання роз’яснень зазначена за посиланням http://www.dp.dsp.gov.ua/news-2267.html


01.02.2021 |

Повернутись назад