Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

26 січня 2021 року перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Ігор Осадчий провів спільну нараду, яка відбулася в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

 

 


На нараді були присутні представники Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації та закладів охорони здоров’я Дніпропетровської області.
    
В ході наради, закладами охорони здоров’я були надані для погодження плани заходів щодо усунення організаційних та технічних причин інфікування медичних та інших працівників, що безпосередньо зайняті в ліквідації епідемії та здійсненні заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, при виконанні посадових обов’язків.

За підсумками проведеного спеціалістами Головного управління аналізу стану захворюваності медичних та інших працівників, що безпосередньо зайняті в ліквідації епідемії та здійсненні заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби  COVID-19 на нараді було оголошено список закладів охорони здоров’я, де зареєстровано найбільшу кількість випадків інфікування.

На протязі 2021 року фахівці Головного управління будуть здійснювати контроль за виконанням планів заходів.


27.01.2021 |

Повернутись назад