Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Проведено робочу нараду щодо підведення підсумків роботи Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області за 2020 рік та визначення основних завдань на 2021 рік за напрямком діяльності управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки.

 

 

 


Начальник Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Ольга Бондаренко у присутності начальників відділів та радника Голови Держпраці В’ячеслава Кучеренка, провела робочу нараду, під час якої було підведено підсумки роботи за 2020 рік за напрямком діяльності управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки, визначено основні завдання щодо подальшого вдосконалення наглядової діяльності Управління Держпраці під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності на 2021 рік.

Зосереджено увагу на нових формах документів, що складаються при здійсненні заходів державного нагляду та контролю Державною службою України з питань праці та використання їх у роботі після набрання чинності Наказу Мінекономіки  № 2161 від 27.10.2020 р.

Також, начальник Управління Держпраці за результатами проведеного аналізу матеріалів  спеціальних розслідувань нещасних випадків, які сталися у 2020 році, наголосила на необхідності вжиття дієвих заходів з метою зниження рівня виробничого травматизму на підприємствах Дніпропетровської області.

Розглянуто питання щодо продовження проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи про необхідність проведення профілактичних заходів, які направлені на недопущення інфікування та поширення захворювання серед медичних працівників на COVID-19.

Управління Держпраці, з метою недопущення роботодавцями порушень законодавства про працю, продовжує здійснювати превентивні заходи, спрямовані, насамперед, на роз’яснення роботодавцям і найманим працівникам вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів з питань додержання законодавства про працю та у сфері охорони праці.
 


14.01.2021 |

Повернутись назад