Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Начальник Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Ольга Бондаренко та ректор Університету митної справи та фінансів Дмитро Бочаров підписали угоду про співробітництво.

 

 

 


Предметом цієї Угоди є встановлення та розвиток співпраці між Сторонами з метою підвищення кваліфікації фахівців та здійснення наукової та науково-дослідної діяльності в сфері охорони праці, безпечних умов праці та підготовки фахівців з поглибленим знанням законодавства про працю.

За цією Угодою Сторони засвідчують домовленість про співпрацю за такими напрямками: проведення спільно з підрозділами Головного управління комплексу заходів з питань залучення молоді до проходження державної служби; підготовка наукових та науково-педагогічних кадрів; реалізація інших освітніх, наукових, спортивних, культурних, соціальних проектів, спрямованих на розвиток співробітництва.

У рамках цієї Угоди Сторони будують свої відносини на основі принципів рівноправності, законності, взаємодопомоги, взаємних інтересів, гласності, суспільного інтересу.


14.12.2020 |

Повернутись назад