Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями Управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки під час позапланової перевірки у ТОВ «Балівський завод залізобетонних конструкцій» проведено нараду щодо додержання вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

 

 


Під час наради спільно обговорювалися можливі заходи, які необхідно застосовувати для недопущення виникнення випадків травмування робітників під час виконання ними трудових обов’язків. Особлива увага була прикута щодо питання постійного контролю за додержанням вимог нормативно-правових актів з охорони праці, виконання організаційних та технічних заходів при проведенні робіт в осінньо-зимовий період.

Посадовим особам підприємства були надані технічні консультації щодо безпечної експлуатації вантажопідіймального обладнання. Наголошено на необхідності перевірки стану здоров’я робітників та дотримання карантинних заходів перед допуском до виконання робіт.

За підсумками наради були ухвалені рішення про підвищення контролю за дотриманням вимог безпеки, проведення постійного аналізу порушень правил на нарадах з керівниками підрозділів, забезпечення функціонування системи управління охороною праці в повному обсязі з урахуванням сучасних міжнародних стандартів.

Також із працівниками проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу стосовно забезпечення виконання постанови КМУ від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», особлива увага зверталась на необхідність проведення візуальної перевірки стану здоров′я робітників та дотримання карантинних заходів перед допуском до виконання робіт.


24.11.2020 |

Повернутись назад