Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На виконання доручення т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка перший заступник Голови Держпраці Ігор Гоцул з дводенним робочим візитом відвідав Кіровоградщину.

Під час розширеної наради з керівниками структурних підрозділів Управління Держпраці в області Ігор Гоцул зупинився на нововведеннях в законодавстві та на практичному їх втіленні в роботі Служби.

 


У форматі діалогу посадовці обговорили проблемні питання, які виникають у фахівців Держпраці під час проведення планових та позапланових заходів державного нагляду.

Ігор Гоцул зосередив увагу колег на проведенні перевірок з охорони праці, інспекційній діяльності з питань додержання трудового законодавства, підкреслив важливість роз’яснювальної роботи з питань легалізації праці, зокрема у сфері транспорту та кур’єрської діяльності, де нині проводиться потужна інформаційна кампанія. Акцентував на своєчасності та об’єктивності розслідувань випадків травматизму на виробництві, професійних захворювань на COVID-19.

В рамках робочого візиту перший заступник Голови Держпраці також відвідав НВП «Радій», одне із найпотужніших підприємств Кіровоградщини, що здійснює роботи з проектування, розробки, виготовлення, випробування та впровадження сучасних автоматизованих систем управління технологічними процесами для атомних і теплових електростанцій. Ознайомився з сучасними технологічними процесами виробництва обладнання та заходами з охорони праці, що впроваджуються на підприємстві.


10.11.2020 |

Повернутись назад