Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проведено захід державного контролю (інспекційне відвідування) у КП «Муніципальна варта» Новомосковської міської ради з питань дотримання вимог чинного законодавства при звільненні, під час якого виявлено заборгованість із виплати заробітної плати 24 працівникам підприємства у сумі 682574 грн.

 


При проведенні інспекційного відвідування було встановлено, що суб’єкт господарювання  КП «Муніципальна варта» перебуває у стані ліквідації з серпня 2020 року, борг по заробітній платі виник з червня 2020 року, також встановлено порушення термінів виплати заробітної плати працівникам при звільненні протягом 4 місяців та інші порушення трудового законодавства.

Під час інспекційного відвідування КП «Муніципальна варта» Новомосковської міської ради з питання перевірки виконання раніше виданого припису колишнім працівникам 23.10.2020 сплачено заборгованість по заробітній платі в сумі 682574грн.

Також в ході проведеної роботи з боржниками, з метою ліквідації заборгованості по заробітній платі, керівництвом Приватного підприємства НВФ «Супремум ЕКО–С» погашено заборгованість по заробітній платі в сумі 340300 гривень перед 10 працівниками.

За результатами вжитих заходів працівникам підприємств сплачено заборгованості по заробітній платі в сумі 1022 874 грн.

Довідково
В Україні загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати зростає щомісяця, за даними Державної служби статистики. Відповідно до статті 1 Закону України «Про оплату праці» заробітна плата – це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку за трудовим договором роботодавець виплачує працівникові за виконану ним роботу.


02.11.2020 |

Повернутись назад