Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Спеціалістами відділу нагляду в промисловості та за об’єктами підвищеної небезпеки в м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проведено позапланову перевірку стану дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки магазину «Продукти – 345» ТОВ «АТБ-МАРКЕТ».

 


Підставою для проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) у формі перевірки, став випадок настання смерті охоронника даного підприємства, внаслідок погіршення стану здоров’я під час виконання службових обов’язків.

В ході даної перевірки, затверджений наказом склад комісії перевірив дотримання вимог законодавства з питань охорони праці на робочих місцях підприємства в тому числі своєчасності проведення медичних оглядів, навчання, перевірки знань з питань охорони праці та проведення інструктажів.

Також у ході перевірки була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо здійснення комплексного управління у сфері промислової безпеки та охорони праці. Додатково зверталась увага на контроль за виконанням заходів щодо попередження поширенню хвороби COVID- 19 та на питання додержання законодавства про працю в частині недопущення порушень трудових відносин  з працівниками.
 


20.10.2020 |

Повернутись назад