Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області розпочато планову перевірку субєкта господарювання ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИРОБНИЧА ФІРМА «ЕМАЛЬ» з питань  дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки та гігієни праці.

 

 


В Україні встановлені єдині вимоги з охорони праці для всіх підприємств та суб'єктів підприємницької діяльності незалежно від форм власності та видів діяльності. Роботодавець зобов'язаний створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці.

Також, в ході перевірки фахівцями відділу нагляду у хімічній промисловості у м. Дніпро проводиться інформаційна та консультативно-роз’яснювальна на робочих місцях (під час здійснення заходу контролю) про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та щодо найбільш ефективних способів дотримання законодавства про охорону праці. Разом с тим проведена роз’яснювальна робота з колективом підприємства з питань профілактики і пом’якшення наслідків поширення COVID-19 на робочому місці.


19.10.2020 |

Повернутись назад