Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Інспекторським складом Криворізького гірничопромислового управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області розпочато планову перевірку стану охорони праці та промислової безпеки ТОВ «ЕТАЛОНБУДСЕРВІС».

 

 

 


Впродовж тижня, затверджена наказом комісія під головуванням начальника відділу нагляду у металургії, котлонагляді та за підйомними спорудами Максима Кудіна, проведе даний захід державного нагляду (контролю) щодо додержання підприємством вимог законодавства у сфері промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці та поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення.

Відповідно до затвердженого плану перевірки державні інспектори перевірятимуть виробничі об’єкти ТОВ «ЕТАЛОНБУДСЕРВІС» на підприємствах металургійного та гірничого комплексу Криворіжжя і регіону, де дане товариство виконує ремонтні роботи.

Разом з тим, в процесі самої ж перевірки, проводитиметься інформаційно-розяснювальна робота щодо здійснення комплексного управління у сфері промислової безпеки, охорони праці та гігієни праці.

Результати перевірки заплановано розглядати на виїзній нараді за участі всіх учасників перевірки та керівників і спеціалістів підприємства.


28.09.2020 |

Повернутись назад