Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями відділу нагляду у хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області була проведена позапланова перевірка дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки РППП «ОФСЕТ».

 

 


Метою заходу була перевірка усунення підприємством порушень вказаних в приписі, який було видано раніше під час планової перевірки. За результатами позапланового заходу встановлено, що з 31 пунктів Припису 4 не виконані.

В ході проведення даної роботи встановлено що керівництвом, відповідальними посадовими особами і спеціалістами служби охорони праці підприємства не достатньо проаналізовані, та не вжиті заходи щодо усунення порушень вимог безпеки. Тому порушення не усунені в повному обсязі у встановлені терміни. За невиконання законних вимог представників Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області керівника притягнуто до адміністративної відповідальності.

В ході перевірки фахівцями відділу  була надана технічна консультація на робочому місці щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, проведена інформаційна та роз’яснювальна робота про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та щодо найбільш ефективних способів дотримання законодавства про охорону праці. Разом с тим проведена роз’яснювальна робота з колективом підприємства з питань профілактики і пом’якшення наслідків поширення COVID-19 на робочому місці.


25.09.2020 |

Повернутись назад