Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Керівників суб’єктів господарювання, які експлуатують та обслуговують ліфтове господарство міста Дніпро об’єднали для вирішення спільних проблем на нараді Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області. Метою даного заходу було проведення превентивної роботи по недопущенню травмування під час ведення робіт по монтажу, демонтажу, ремонту, реконструкції, технічному огляді, обслуговуванні та експлуатації ліфтів.

 


 

Дане питання знаходиться під постійним контролем органів державного нагляду, зокрема своєчасне та безпечне ведення робіт по їх технічному обслуговуванню, на чому детально зупинилася начальник Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Ольга Бондаренко. Очоливши дану нараду, вона закликала всіх присутніх вжити невідкладних заходів задля забезпечення безпечного користування даним вертикальним транспортним засобом.

Детально на аналізі порушень, виявлених у минулих роках під час перевірок керуючих компаній, які експлуатують ліфти, наголосив т.в.о. начальника Управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки Андрій Воловицький. Підіймались питання своєчасності проведення експертних обстежень ліфтів по закінченню їх граничного терміну експлуатації, своєчасного усунення виявлених експертним обстеженням порушень та своєчасності позачергових повних технічних оглядів ліфтів. Нагадали про обов’язкове укладання власниками ліфтів договорів на їх ремонт та обслуговування при цьому зауваживши, що це мають бути організації з відповідними дозвільними документами.

Спільно, учасники наради обговорили питання щодо посилення роботи з популяризації безпечних методів користування ліфтами серед громадян та мешканців будинків. Посилити комунікацію з представниками власників ліфтів, оскільки самоусування власників від вирішення питань по утриманню ліфтового господарства є основною причиною їх критичного стану.

Підбиваючи підсумки наради, фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області наголосили на обов’язковому дотриманні нормативно-законодавчих актів України під час проведення робіт по монтажу, демонтажу, ремонту, технічному огляді, реконструкції та технічному обслуговуванні ліфтів. У разі необхідності інформаційно-консультативної підтримки не вагаючись звертатися до спеціалістів Держпраці, адже у всіх одна мета – попередження травмувань та збереження людського життя.


16.09.2020 |

Повернутись назад