Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями відділу нагляду у агропромисловому комплексі та соціально- культурній сфері Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проведено роз’яснювальну роботу з керівниками та працівниками ТОВ «ДНІПРОМЛИН».

 

 


В ході зустрічі обговорені положення постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та наголошено на неприпустимості допущення до роботи працівників без використання засобів індивідуального захисту.

Також зверталась увага на належний рівень охорони праці, виконання вимог галузевих правил, вимог відповідних нормативно-правових актів з охорони праці та неухильне виконання вимог Кодексу Законів про працю.

Під час заходу працівники підприємства отримали відповіді на хвилюючи їх запитання та необхідну консультативно-методичну допомогу. Тільки спільними зусиллями ми разом збережемо життя, здоров’я, працездатність робітників підприємств, на плечах яких лежить благополуччя нашої держави.
 


05.08.2020 |

Повернутись назад