Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області триває проведення роз’яснювальної роботи з інформування роботодавців та працівників, суб’єктів господарювання розташованих в місті Кам’янське, про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю у частині оформлення трудових відносин, охорони праці та безпечних умов праці.

 


Першочерговою метою проведення таких заходів є - доведення до роботодавця та працівників вимог законодавства щодо неприпустимості допуску працівників до роботи без оформлення трудових відносин та необхідність створення на робочому місці безпечних і здорових умов праці.

Доводилась інформація про допомогу по частковому безробіттю внаслідок вимушеного скорочення тривалості робочого часу через проведення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України.

Зважаючи на галузеву приналежність підприємства, державні інспектори інформували працівників про стан травматизму по галузі та надавали аналіз причин нещасних випадків з метою попередження подібного на своїх виробничих дільницях.

Разом з тим, під час інформаційних відвідувань і роботодавці, і їх працівники при безпосередньому спілкуванні з державними інспекторами мали можливість одержати відповіді на питання, що їх турбують та проконсультуватися.
 


28.07.2020 |

Повернутись назад