Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями відділу нагляду у хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області була проведена позапланова перевірка дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки ТОВ підприємство з іноземними інвестиціями «Дніпропетровський завод хімічних виробів».

 


За результатами позапланового заходу встановлено, що з 26 пунктів Припису 9 не виконані, більша частина з яких не потребує фінансових витрат. В ході проведення даної роботи встановлено що керівництвом, відповідальними посадовими особами і спеціалістами служби охорони праці підприємства не достатньо проаналізовані, не розроблені відповідні заходи для усунення порушень вимог безпеки. Тому порушення не усунені в повному обсязі у встановлені терміни.

Також, в ході перевірки фахівцями відділу була надана технічна консультація на робочому місці (під час здійснення заходу контролю), проведена інформаційно–роз’яснювальна робота в ході якої доведена інформація з питань профілактики і пом’якшення наслідків поширення COVID-19 на робочому місці. Роз’яснено про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та щодо найбільш ефективних способів дотримання законодавства про охорону праці.


28.07.2020 |

Повернутись назад