Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями відділу гірничотехнічного нагляду у вугільній промисловості у м. Павлоград Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжується проведення превентивних заходів серед суб’єктів господарювання.

 

 

 


З метою запобігання використанню незадекларованої праці та нещасним випадкам на виробництві, забезпечення роботодавців і працівників технічною інформацією та консультаціями щодо найбільш ефективних способів дотримання законодавства з охорони праці, представником відділу було проведено безпосередній візит до суб’єкту господарювання ТОВ "ОПТТОРГ-15".

Працівникам було доведено інформацію щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та відповідальності за використання нелегальної праці. Наголошено на перевагах офіційного працевлаштування та отриманні соціальних гарантій, та надано вичерпну інформацію щодо дотримання ними вимог чинного законодавства з охорони праці.

Також, під час відвідувань посадовим особами наголошено на дотриманні вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».


24.07.2020 |

Повернутись назад