Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На базі навчального центру ТОВ СП «Товариство Технічного нагляду ДІЕКС» спеціалістами відділу нагляду у хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області було проведено перевірку знань з питань промислової безпеки та охорони праці 70 працівників підприємств Дніпропетровської області.

 

 


Даний захід проводиться в рамках реалізації Державної політики в галузі охорони праці що визначена відповідно до Конституції України та вимог Закону України «Про охоронну праці».

В Україні встановлені єдині вимоги з охорони праці для всіх підприємств та суб'єктів підприємницької діяльності незалежно від форм власності та видів діяльності. Роботодавець зобов'язаний створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці.

В даному випадку проводиться забезпечення координації діяльності органів державної влади, установ, організацій, об'єднань громадян, що розв'язують проблеми охорони здоров'я, гігієни та безпеки праці, а також співробітництва і проведення консультацій між роботодавцями та працівниками (їх представниками), між усіма соціальними групами під час прийняття рішень з охорони праці на місцевому та державному рівнях. Інформування населення, проведення навчання, професійної підготовки і підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці, а також сприяння підприємствам у створенні безпечних та нешкідливих умов праці.

В ході перевірки представниками Держпраці проведена роз’яснювальна робота працівникам підприємств в ході якої доведена інформація з питань профілактики і пом’якшення наслідків поширення COVID-19 на робочому місці.


21.07.2020 |

Повернутись назад