Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З 14 по 17 жовтня у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбудеться виставка та конференція «OSH / Охорона праці», єдине в Україні галузеве подія для фахівців з охорони праці та промислової безпеки. Підтримку в організації та проведенні заходів надає Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки України.


"Проведення виставки та конференції «OSH / Охорона праці!, - сприяє впровадженню новітніх технологій та підвищенню кваліфікації спеціалістів з охорони праці, - зазначив голова Держгірпромнагляду Олександр Хохотва. - Це дасть можливість об'єктивно проаналізувати сучасний стан охорони праці та перспективи формування культури виробництва в Україні" .

Виставка об'єднує місце зустрічі вітчизняних та міжнародних виробників товарів і послуг з потенційними покупцями і майданчик для отримання професійних знань та обміну досвідом з питань охорони праці та промислової безпеки. Одним з найважливіших завдань заходу є сприяння ефективному діалогу держави і бізнес-структур.

Разом з виставкою відбудеться міжнародна конференція, присвячена актуальним проблемам галузі; відповідям на запитання від провідних фахівців у сфері охорони праці та профільних державних органів; «Історії успіху» - практичному досвіду українських та міжнародних компаній.

«OSH / Охорона праці» відбудеться одночасно з виставкою «Безпека» - найбільшої в Україні виставкою в індустрії безпеки. Таким чином, буде створено інтерактивний майданчик для спілкування професіоналів суміжних ринків.
Докладніше дізнатися про проведення виставки та конференції "OSH / Охорона праці", а також умови участі в заходах - на сайті http://www.osh.in.ua.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


06.08.2014 |

Повернутись назад