Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

255 суб’єктам господарювання Кривого Рогу, впродовж останніх двох тижнів, проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо запобігання використанню незадекларованої праці та нещасним випадкам на виробництві.

 

  


Державні інспектори Криворізького гірничопромислового управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області активізували дану інформаційно-роз’яснювальну кампанію на виконання окремого Доручення Голови Держпраці від 09.06.2020 року і наразі охопили 914 робочих місць у сферах торгівлі, легкої промисловості, хімічної та нафтохімічної промисловості, автотранспорту та соціально-культурній сфері.

Першочерговою метою проведення таких заходів є - доведення до роботодавця та працівників вимог законодавства щодо неприпустимості допуску працівників до роботи без оформлення трудових відносин та необхідність створення на робочому місці безпечних і здорових умов праці.

Доводилась інформація про допомогу по частковому безробіттю внаслідок вимушеного скорочення тривалості робочого часу через проведення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України.

Зважаючи на галузеву приналежність підприємства, державні інспектори інформували працівників про стан травматизму по галузі та надавали аналіз причин нещасних випадків з метою попередження подібного на своїх виробничих дільницях.

Разом з тим, під час інформаційних відвідувань і роботодавці, і їх працівники при безпосередньому спілкуванні з державними інспекторами мали можливість одержати відповіді на питання, що їх турбують та проконсультуватися.
 


22.06.2020 |

Повернутись назад