Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

«Безпека праці та здоровۥя під час використання хімічних речовин на виробництві» - під таким девізом пройшов у нинішньому році Всесвітній День охорони праці. Ця тематика залишається актуальною, тому що сьогодні хімічні речовини - одні з основних як на виробництві, так і в побуті.


Отже не зайвим буде нагадати, що правильна організація роботи з такими хімічними речовинами, як пестициди - одна з першочергових умов запобігання шкідливого впливу пестицидів на організм людини.

З пестицидами на великих підприємствах працюють на пунктах хімізації постійні бригади, які пройшли медогляд, навчені й проінструктовані з питань техніки безпеки, надання засобів першої медичної допомоги.

Керівниками таких бригад призначають людей, які мають досвід роботи з пестицидами, або тих, хто пройшов курс спеціальної підготовки.

Тривалість робочого дня під час роботи з надзвичайно небезпечними препаратами не повинна перевищувати 4 години, з іншими пестицидами - 6 годин.

На період роботи з пестицидами робітників слід забезпечити засобами індивідуального захисту, безкоштовним спецхарчуванням згідно медичним вказівкам, організувати душ та прання одягу.

Необхідно спостерігати за дотриманням правил охорони праці, виробничої та особистої гігієни.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


25.07.2014 |

Повернутись назад