Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Питання заходів безпеки при виконанні вибухових робіт під час видобутку залізної руди підземним способом підіймали фахівці Криворізького гірничопромислового управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області під час семінар-наради з керівним складом шахти Октябрська ПАТ «Кривбасзалізрудком».

 

 

  


Головний державний інспектор відділу нагляду у гірничорудній промисловості Ігор Швачко зустрівся з провідними фахівцями підприємства, які виконують вибухові роботи в умовах шахти та у формі конструктивного діалогу підіймав питання дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці у даному напрямку виробничої діяльності.

Обговорювали: наявність і правильність ведення технічної документації та паспортів буро-вибухових робіт; зберігання, транспортування та використання вибухових матеріалів. Особливу увагу звернуто на додержання вимог безпеки під час проведення  масових вибухів об’ємом більше 5 т.

Учасники заходу не оминули увагою питання провітрювання та вентиляції гірничих виробок після вибуху; способах провітрювання та дистанційного відбору проб повітря при проведенні підняттєвих виробок.

Ігор Швачко звернув увагу керівництва підприємства на своєчасність і якість навчання з питань охорони праці а головне його відповідність робітничій професії працівників. Обов’язкове проведення інструктажів перед виконанням вибухових робіт, робіт за нарядами-допусками тощо.

Доводячи до відома присутнім статистичну інформацію щодо стану виробничого травматизму на споріднених підприємствах та аналізуючи причини травмувань, державний інспектор рекомендував вжити невідкладних заходів з метою попередження подібного на своїх виробничих дільницях.

Разом з тим, запропонував керівництву підприємства розглянути питання щодо залучення фахівців Криворізького гірничопромислового управління до перевірок стану охорони праці та промислової безпеки в своїх структурних підрозділах.
 


13.03.2020 |

Повернутись назад