Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На виконання доручення Прем’єр - міністра України О. Гончарука від 22.01.2020 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами протягом 20-31 січня 2020 року головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів  та з питань дитячої праці у Кам’янському регіоні Управління з питань праці Головного управління Держпраці Наталією Рашевською було проведено інформаційну та роз’яснювальну роботу про недопустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

  

 


За результатами проведеної роботи впродовж другої декади лютого проводились інспекційні відвідування суб’єктів господарювання щодо виявлення застосування незадекларованої праці. Так, в ході проведених 5 інспекційних відвідувань було встановлено оформлення на роботу належним чином 19 працівників.

Фахівці відділу постійно здійснюють державний контроль за додержанням трудового законодавства роботодавцями та проводять превентивні заходи, які направленні на недопущення використання незадекларованої праці.
 


20.02.2020 |

Повернутись назад