Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Це засвідчив аналіз стану травматизму на підприємствах підконтрольних територіальному управлінню Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області, який було винесено на розгляд чергової колегії.


Зокрема, протягом першого кварталу 2013 року на підприємствах Дніпропетровщини сталося 66 нещасних випадків (проти 97 за відповідний період минулого року), з них 6 зі смертельним наслідком (у 2012-му – 8). Разом з тим вдалося уникнути групових нещасних випадків, у той час, як у минулому було зафіксовано 7, в результаті яких 17 працівників було травмовано, з них 5 смертельно.

«Лідером» по загальному виробничому травматизму, не зважаючи не суттєве зниження, залишаються металургійна галузь (18 проти 24) та соціально-культурна сфера (16 проти 23), що складає понад 50% від загальної кількості потерпілих. Жодного травмованого у таких галузях нагляду, як хімічна, нафтохімічна, газова, целюлозно-паперова, легка та текстильна промисловість.

З метою попередження виробничого травматизму інспекторським складом теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області на протязі першого кварталу поточного року проведено було проведено 1768 перевірок виробничих об’єктів (обстежень) суб’єктів господарювання. За результатами перевірок виявлено 13 380 порушень законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці, призупинено 2 303 одиниці машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки, видано 552 розпорядження про заборону виконання робіт. За порушення нормативно-правових актів з питань охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто 1 305 працівників. На 21 посадову особу матеріали про порушення законодавства про охорону праці направлено органам прокуратури.

Довідка:

Фахівці Держгірпромнагляду продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про дотримання вимог охорони праці в процесі виробничої діяльності, а всім жителям області – про правила безпечного користування газовими приладами.


Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


18.04.2013 |

Повернутись назад