Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Про легалізацію трудових відносин у сфері малого та середнього бізнесу Кривого Рогу, йшлося під час інформаційного заходу з підприємцями сфери торгівлі товарами та послугами міста.

 

 

 


За участі начальника Криворізького гірничопромислового управління ГУ Держпраці у Дніпропетровській області Таймураза Арсоєва, головним меседжем заходу, який прагнули донести до кожного присутнього було - неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Учасникам інформаційного заходу доведено, що робота із виявлення нелегальних працівників передбачає три етапи: інформаційна кампанія; підготовча робота до інспекційної кампанії; інспекційна кампанія.

Наразі ж, спільними зусиллями фахівців Держпраці, територіальних органів Державної податкової служби, Пенсійного фонду України, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування активно ведеться робота по підвищенню правової грамотності населення в питаннях законодавства про працю України.

Відповідаючи на питання присутніх Т. Арсоєв нагадав про можливість зворотного зв’язку та надання особистих роз’яснень, оскільки Держпраці зацікавлена в дорадчій допомозі.


30.01.2020 |

Повернутись назад