Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головний державний інспектор управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Олена Аладіна спільно з фахівцями Дніпровського міського центру зайнятості провели семінар для роботодавців міста на тему офіційного працевлаштування.

 

 


Під час семінару з суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування проведено інформаційну та роз’яснювальну роботу про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, а також повідомила про розмір штрафу за неофіційне працевлаштування який становить 141690 гривень.

В ході проведення семінару головному державному інспектору було задано ряд питань, на які було надано вичерпні відповіді.

Наприкінці зустрічі  Олена Аладіна  наголосила, що за консультацією стосовно трудового законодавства  роботодавці завжди можуть звернутися до фахівців відділу з питань додержання  законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпровському регіоні за адресою: м. Дніпро, вулиця Казакова, будинок 3.


30.01.2020 |

Повернутись назад