Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Відповідно до Плану заходів із здійснення державного нагляду (контролю) Державної служби України з питань праці на 2020 рік, фахівцями Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки, з 13 по 24 січня 2020 року було проведено планова перевірка суб’єкта господарювання ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НПО ДНІПРОПРЕС».

 

 


В ході перевірки виявлено 166 порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці, запропоновано до зупинки 151 одиницю обладнання, притягнуто до адміністративної відповідальності 8 посадових осіб.

Під головуванням начальника Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Ольги БОНДАРЕНКО, за результатами планової перевірки ПрАТ «НПО ДНІПРОПРЕС», було проведено нараду з керівництвом підприємства. На засіданні було заслухано генерального директора Намоглу Ферхат Мехмет Аріф та начальника відділу охорони праці Кандзюбу Юрія Павловича, які доповіли щодо вжиття дієвих заходів по  усуненню порушень, які були виявлені під час перевірки на підприємстві.

За підсумками наради було прийнято рішення:
•    розробити заходи щодо усунення виявлених порушень нормативно-правових актів з охорони праці та недопущення подібних у подальшому;
•    забезпечити проведення навчання та перевірку знань посадових осіб по нормативно-правовим актам з охорони праці, дотримання вимог яких входить до їх посадових обов’язків;
•    одержати Дозвіл на виконання робіт та на експлуатацію (застосування) обладнання підвищеної небезпеки;
•    забезпечити належне функціонування Системи управління охороною праці впровадженої на підприємстві;

Також Ольга Василівна нагадала про відповідальність за невиконання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. Навела приклади найбільш резонансних подій, що сталися на підприємствах галузі у 2019 році, розповіла про причини і наслідки настання нещасних випадків та про заходи попередження виробничого травматизму.

По завершенню наради Ольга Бондаренко наголосила, що слід пам`ятати: безпека працівників на виробництві, їх соціальний захист - є пріоритетними напрямками роботи на підприємстві і завжди повинні бути на першому місці у будь-якого керівника.


28.01.2020 |

Повернутись назад