Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Ганна Роганова та Світлана Тарабанько разом з головним спеціалістом Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Оленою Палько організували та провели у Металургійному районі міста Кривого Рогу флешмоб під гаслом «Офіційне працевлаштування – це наше майбутнє!».

 

 


Метою даного заходу було донести до фізичних осіб-підприємців та громадян, здійснюючим діяльність на «стихійних» ринках міста Кривий Ріг про існуючий «тіньовий» характер неформальної зайнятості та про переваги офіційного працевлаштування.

Фахівцями надавалися роз’яснення, що належно задекларованою працею, вважається праця, коли виконані наступні умови:
•    роботодавець уклав з працівником трудовий договір;
•    офіційно повідомив про його працевлаштування державну фіскальну службу;
•    офіційно і в повному розмірі виплачує заробітну плату;
•    сплачує за працівника єдиний соціальний внесок.

Також було зазначено, що фізичні особи, які працюють без укладання трудового договору у підприємців або фізичної особи, що працюють без реєстрації суб’єкта господарської діяльності, позбавляють себе або працівників права на соціальне страхування, допомоги у разі отримання травми на виробництві, трудового стажу, пенсії, втрачають оплачувану відпустку.

Увагу було спрямовано на працівників, які вже працюють, та тих, які мають намір влаштуватися на роботу, що офіційне працевлаштування – це певна гарантія соціальних, економічних, трудових та інших прав працівника.


27.01.2020 |

Повернутись назад