Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Інспектором праці відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпровському регіоні Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Валентиною Бабкіною було проведено семінар для представників торгівельної сфери.

 

  


Значна частина населення України не працевлаштована саме у торгівельній сфері. Особливу увагу на семінарі було звернено щодо питання фактичного допуску працівника до роботи без трудового договору (без наказу).

Позиція Держпраці дуже принципова: роботодавець-порушник повинен нести відповідальність згідно із законом. Тому, роботодавцям слід бути готовими до того, що в разі нехтування правами своїх працівників їм доведеться заплатити значно більше коштів.

За фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) фінансова відповідальність складає 30 розмірів мінімальної зарплати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

Крім того, під час проведення семінару були розглянуті найбільш поширені питання законодавства про працю:
ـ типові порушення трудового законодавства;
ـ відповідальність за порушення вимог чинного законодавства про працю України;
ـ складові заробітної плати, які є мінімальними державними гарантіями;
ـ права неповнолітніх у трудових відносинах;
ـ особливості працевлаштування осіб з інвалідністю та ін.

У ході семінару надані змістовні відповіді на всі питання учасників семінару та проінформовано, що за консультацією стосовно трудового законодавства як роботодавці так і працівники завжди можуть звернутися до фахівців відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпровському регіоні за адресою: м. Дніпро, вул. Казакова, 3 та отримати кваліфіковані відповіді.
 


13.01.2020 |

Повернутись назад