Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Щороку у грудні в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права. Це комплекс заходів, що проводяться з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини з метою просвіти громадян у сфері прав людини. В Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області у рамках Тижня права запланована низка тематичних заходів, зокрема лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом з працівниками організацій, підприємств та різних установ, у тому числі й освітніх.

 


Конституція України – основний закон України, який  містить положення про те, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека в Україні визначені як вища соціальна цінність, а права і свободи людини та їхня гарантія визначають сенс і спрямування діяльності держави. Затвердження і забезпечення прав та свобод людини є головним обов’язком держави.

Основне право громадянина - це його можливість здійснювати певні дії для задоволення своїх життєво важливих матеріальних і духовних інтересів, установлених державою і закріплених у Конституції та інших нормативно-правових актах.

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права, всі бажаючі мають можливість отримати безоплатну первинну правову допомогу від фахівців відділу юридичного забезпечення Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, з питань реалізації і захисту прав людини, в межах компетенції.

Контактні дані: http://www.dp.dsp.gov.ua/press.html

План заходів Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права.
 


09.12.2019 |

Повернутись назад