Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Для керівників суб’єктів господарювання, які експлуатують та обслуговують ліфтове господарство міст Кривого Рогу та Нікополю було організовано та проведено превентивний захід щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці управляючими компаніями під час експлуатації ліфтів жилого фонду.

 

 


Фахівці Криворізького гірничопромислового управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області організували дану нараду з метою внесення роз’яснень та надання консультативної підтримки суб’єктам господарювання в частині дотримання «Технічного регламенту ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів» затвердженого постановою КМУ від 21.06.2017 року №438, який набрав чинності з початку поточного року.

Разом з тим, на загальний розгляд для роз’яснень учасникам заходу були представлені зміни у «Правилах будови і безпечної експлуатації ліфтів» (на заміну НПАОП  0.00-1.02-08), які наберуть чинності з початку 2020 року. Відтак, керівникам суб’єктів господарювання рекомендовано вжити невідкладних заходів, аби з початком дії нових Правил працювати у відповідності з їх вимогами.

Користуючись нагодою, фахівці відділу нагляду у металургії, машинобудуванні, котлонагляді та за підйомними спорудами гірничопромислового управління зупинились на аналізі причин нещасних випадків пов’язаних з експлуатацією ліфтів, які мали місце впродовж року на території України. Тим самим, рекомендували присутнім взяти даний аналіз до уваги з метою попередження та недопущення подібного на своїх експлуатаційних об’єктах.

Резюмуючи проведену зустріч, фахівці управління вкотре наголосили на обов’язковому прийнятті суб’єктами господарювання невідкладних заходів щодо врегулювання утримання, обслуговування та експлуатації ліфтів у відповідності із законодавчими актами. В свою чергу нагадали про відкритість у разі необхідності методично-консультативної підтримки.
 


04.12.2019 |

Повернутись назад