Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Кам’янському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Яною Драган та Наталією Рашевською у Петриківському міському центрі зайнятості було проведено робочу зустріч із роботодавцями, з метою висвітлення основних засад Порядку «Здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 823 від 21.08.2019 р.

 


 

Захід було спрямовано на упередження порушень законодавства про працю України.

Особлива увага була приділена встановленим вимогам щодо належного оформлення трудових відносин із найманими працівниками. Де було зазначено про адміністративну відповідальність та розмір штрафних санкцій відповідно до ст. 265 КЗпП України.

Надані роз’яснення щодо регулювання державою оплати праці працівників підприємств усіх форм власності шляхом встановлення розміру мінімальної заробітної плати та інших державних норм і гарантій, встановлення умов і розмірів оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, працівників підприємств, установ та організацій, що фінансуються чи дотуються з бюджету, а також шляхом оподаткування доходів працівників.


15.10.2019 |

Повернутись назад