Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

У жовтні 2019 року головним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні Ганною Рогановою було проведено семінар для студентів Гірничого коледжу Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет» щодо використання праці неповнолітніх.

 

 


Увага студентів була зосереджена на питаннях щодо пільг, якими користується неповнолітня особа після працевлаштування. Також, Ганна Роганова зробила у своєму виступі особливий акцент присутніх на встановлену скорочену тривалість робочого часу, на відсутність випробувального терміну при прийнятті на роботу неповнолітніх.

Особливу увагу приділено питанню тривалості та надання щорічної основної відпустки працівникам віком до 18 років, як того вимагає ст.75, ст.195 Кодексу законів про працю України та ст.10 Закону України «Про відпустки».

Наприкінці, студентам були запропоновані практичні приклади застосування трудового законодавства при працевлаштуванні неповнолітніх.

Керівництво навчального закладу висловило побажання, щоб подібні зустрічі проводилися якомога частіше.
 


11.10.2019 |

Повернутись назад